C#/.Net Developer – Junior

Miesto práce
Trenčín

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
ASAP

Mzdové podmienky (brutto)
1 200 – 1 600 EUR/mesiac + bonusy, odmeny

pracovná doba

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti pre pozíciu Juniora:

  • návrh, vývoj a testovanie jednotlivých funkcionalít na základe pridelených úloh (TFS a Jira),
  • konzultácie návrhu riešenia a pridelených úloh s vývojovým tímom a prideleným senior developerom,
  • zodpovednosť za správnosť a efektívnosť riešenia a za kvalitu kódu,
  • komunikácia a spolupráca s analytickým tímom,
  • podieľanie sa na tvorbe projektovej dokumentácie
  • a podieľanie sa na činnostiach súvisiacich s prípravou, realizáciou a podporou riešenia u zákazníka alebo v spoločnosti.

bezpečnosť platformy

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz
B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • znalosť programovania v .NET C#
  • Visual Studio 2022 alebo Visual Studio 2019
  • agilný vývoj, plánovanie a sledovanie úloh (TFS)
  • znalosť práce s TFS/GIT
  • znalosti/skúsenosti s prácou s databázami Microsoft SQL Server
  • analytické myslenie, orientácia na detail
  • ochota učiť sa a aktívny prístup k riešeniu úloh

Znalosť niektorej z nasledujúcich technológií je výhodou:

  • Prezentačná vrstva: Blazor, ASP .NET MVC, Angular, WPF (MVVM), HTML, CSS, TypeScript, jQuery, JavaScript, Xamarin Forms
  • Aplikačná vrstva: Web API (REST), WCF (SOAP), Windows services, Quartz.NET, Log4net
  • Dátová vrstva: Entity Framework, NPoco, SQL dotazy, LINQ
  • Testovanie: Unit Testing
  • Framework: .NET 6.0, .NET Core, .NET Framework

Ostatné benefity
Zamestnanecké výhody, benefity

Finančné benefity

  • ročné odmeny až do výšky 2 mesačných miezd
  • 2x sickday ročne
  • strava nad rámec zákona
  • nákupné poukazy v hodnote 300€ ročne
  • mobilný telefón na súkromné účely
  • notebook na súkromné účely
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevok na dovolenku (rekreačný poukaz)
  • bonus pri životnej udalosti
  • bonus pri výročí zamestnanca vo firme
  • príspevok na športové, kultúrne aktivity
  • odmena za nového kolegu

Nefinančné benefity

  • homeoffice
  • flexibilná pracovná doba
  • nápoje (káva, čaj, mlieko …) a ovocie zadarmo
  • firemné akcie, teambuildingy
  • odborné vzdelávanie (školenia, certifikáty)
  • jazykové vzdelávanie
  • parkovacie miesta

Kontaktujte nás

personalistka

Hodíte sa na danú pozíciu?

Kontaktujte našu personalistku.

+421 948 910 600

kariera@nextit.sk