Senior Analyst and Consultant

Miesto práce
Trenčín, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
ASAP

Mzdové podmienky (brutto)
1 400 – 2 000 EUR/mesiac + bonusy, odmeny

pracovná doba

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

    • zabezpečuje analýzu, definuje potreby a požiadavky zákazníkov
    • analyzuje a študuje dokumentáciu týkajúcu sa projekt
    • tvorí komplexné analytické výstupy, navrhuje ich štruktúru a postup tvorby (detailný návrh riešenia, testovacie scenáre, používateľská príručka)
    • aktívne komunikuje so zákazníkom, samostatne vedie analytické stretnutia
    • komunikuje a spolupracuje s vývojovým tímom
    • testuje riešenia a produkty
    • navrhuje a tvorí prototypy obrazoviek
    • poskytuje podporu riešení (systémová, metodická)
    • vedie analytický tím, vytvára úlohy a pokyny pre členov analytického tímu
    • prezentuje riešenia zákazníkovi
    • zabezpečuje školenia pre zákazníkov
    • zabezpečuje činnosti súvisiace s prípravou, realizáciou a podporou riešenia u zákazníka alebo v spoločnosti (metodická podpora)

bezpečnosť platformy

Požiadavky na zamestnanca

Odborné znalosti:

  • znalosť UML, BPMN (Enterprise Architect) – pokročilý
  • znalosť SQL, XML – pokročilý
  • skúsenosť s relačnými databázami – pokročilý
  • skúsenosti s testovaním informačných systémov
  • skúsenosti s návrhom prototypov (Justinmind, Figma)

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • samostatnosť pri riešení úloh
  • veľmi dobré analytické a logické myslenie
  • dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
  • organizačné schopnosti
  • tímový hráč
  • min. 3 roky praxe v oblasti IT analýzy
  • praktické skúsenosti s návrhom informačných systémov
  • skúsenosť s popisom integračných procesov a rozhraní
  • orientácia na zákazníka
  • suverénne vystupovanie
  • dôslednosť, systémovosť v práci, zodpovednosť
  • kreativita, iniciatíva, predvídavosť

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
IT Analytik

Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz
B

Prax na pozícii/v oblasti
min. 3 roky

Ostatné benefity
Zamestnanecké výhody, benefity

Pracovné prostredie
Moderné kancelárske priestory, nápoje (káva, čaj, mlieko …) na pracovisku, ovocie na pracovisku<, mobilný telefón na súkromné účely, notebook na súkromné účely, parkovacie miesta

Pracovná doba
Flexibilná pracovná doba, 2x sickday ročne, homeoffice

Finančné bonusy
Príspevok na športové, kultúrne aktivity, ročné a cieľové bonusy, príspevok na dôchodkové sporenie, bonus pri výročí zamestnanca vo firme, bonus pri životnej udalosti, odmena za nového kolegu

Osobnostný rast
Jazykové kurzy, kurzy zamerané na mäkké zručnosti, odborné vzdelávanie, certifikáty

Ostatné
Firemné darčeky, oddychové zóny, firemné akcie, športové akcie a večierky

Kontaktujte nás

personalistka

Hodíte sa na danú pozíciu?

Kontaktujte našu personalistku.

+421 948 910 600

kariera@nextit.sk